PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435555}

Punkt krytyczny

The Kill Point
7,5 336
ocen
7,5 10 1 336
Punkt krytyczny
powrót do forum serialu Punkt krytyczny

Super serial, trzyma w napięciu jak prison break, nie można się doczekać następnego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
marcinek07

Serial bardzo dobry - 8/10. Jakby powiedziała Elżbieta Zapendowska było parę nieczystości - ale trzyma w napięciu do końca. Bardzo szkoda - to nie spoiler - że pluskwa działa na większej odległości lepiej niż o rzut ulicę :/ - wielka szkoda, to mi się niepodobało a miało wartość kluczową. Świetny John Leguizamo, świetny Wahlberg - ta nerwicowa poprawność gramatyczna przypominała nietypowe atrybuty kultowych bohaterów innych amerykańskich seriali jak np dyktafon i rozmowy z Diane agenta Dale Cooper'a.

Bardzo ciekawa koncepcja alterego, syndrom sztokholmski ale w bardziej realistycznym wydaniu niż np w Pieskim popołudniu, teksty snajpera trochę mnie rozbrajały, i tak długo jeszcze a to nawiązanie do Prison Brek'a - faktycznie były momenty że myślało się że: już, jeszcze tylko, no już prawie, szybko - szybko, uważaj żeby tylko, musi się udać, jest plan, o kurcze to koniec a może jednak nie.

Bardzo dobry serial - trzeba obejrzeć, tylko 8 odcinków.

ocenił(a) serial na 8
k3r10n

A napisać SPOILER to nie łaska? I w ogóle co to ma do tego tematu - gość nie prosił o recenzje tylko polecenie podobnych produkcji. Ludzie opanujcie się - pomyślcie czasem zanim coś napiszecie, nie patrząc gdzie piszecie i kto to będzie czytał. Trochę szacunku dla innych forumowiczów.

ocenił(a) serial na 7
marcinek07

SPOILER
Miałam zamiar dać 8/10. Serial naprawdę mnie wciągnął, ma wiele zwrotów akcji. John Leguizamo gra naprawdę świetnie, Donnie Wahlberg nie zostaje w tyle. Ale te mądrości snajpera i poprawność gramatyczna kapitana są denerwujące. Nie wspomnę o niekończącym się magazynku w broni ręcznej. Co ciekawe, w dalszych odcinkach Horst jakby zapomina o swojej krucjacie językowej (a może wszyscy zaczynają mówić poprawnie), zaczyna natomiast używać maszynki do golenia znanej marki wraz z pianką (Mam awersję do wszelkich lokowań produktu).
Jeśli pominiemy tych kilka wad, serial naprawdę ogląda się świetnie, ma wiele ciekawych wątków. Zaczynasz sympatyzować z porywaczami (jak zwykle w takich filmach), ale jednocześnie rozumiesz, że stawiają swoją wolność ponad swoje życie, więc prawdopodobnie będą walczyć do końca.
7/10

ocenił(a) serial na 7
marcinek07

Jeśli ten serial jest dla ciebie mega rewelacyjny to zobacz te które wymienię -są o niebo lepsze: Breaking Bad, Jerycho, Skazany na śmierć, The Unit, The Shield, 24 godziny - chyba 8 sezonów, Kompania braci, To nie jest moje życie, Gra o tron, The Walking Dead, Spartakus, Wikingowie, Rodzina Soprano - te wszystkie mają u mnie najwyższą notę - pełen wypas !!!!
Stopień niżej ale też wysoki poziom to np: Day Break - ten sam dzień, The Following, Nikita, Deadwood, XIII Spisek.
Życzę miłego oglądania - wszystkie powyższe seriale do najwyższa półka !!!

ocenił(a) serial na 6
gbusz

serio Jerycho na tym samym poziomie co Breaking Bad?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones