PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491258}

Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku

The Adventures of Young Indiana Jones: Scandal of 1920
6,4 326
ocen
6,4 10 1 326
Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku
powrót do forum filmu Przygody młodego Indiany Jonesa: Skandal 1920 roku

Pamiętam te stare odcinki, ale o tym nowym nie wiedziałem. Świetny serial. Tylko gdzie ten nowy odcinek można obejrzeć? Kompletna cisza na jego temat w Polsce. Nawet ani jednego wątku na tym forum jeszcze nie ma o nim, czyli tzn., że ludzie o nim nie wiedzą.

miotacz plomieni

Znalazłem go w sieci do obejrzenia, ale tylko w wersji z rosyjskim lektorem :)
http://kinomusorka.ru/en/genres-genre-musical-films-film-the-adventures-of-young -indiana-jones-scandal-of-1920.html

miotacz plomieni

Wszystkie odcinki można pobrać stąd (do każdego są dostępne w sieci polskie napisy):
http://thepiratebay.sx/torrent/6645240/The.Young.Indiana.Jones.Chronicles.1992-1 993.DVDRip.Xvid-SAINTS
Jeżeli nie interesuje Cię ściąganie wszystkich, a tylko tego konkretnego to możesz w ten sposób ustawić pobieranie w programie.

Lazr

Dzięki za info.

ocenił(a) film na 10
miotacz plomieni

Kocham to:)
W którym odc Indiana miał dziewczynę Molly,która umarła?

Kinomaniaczka_tvd

Nie pamiętam. Ostatnio oglądałem ten serial prawie 10 lat temu. Jak będę miał więcej czasu, to zacznę oglądać wszystkie odcinki od nowa, bo mam pozytywne wspomnienia co do tego serialu :)

ocenił(a) film na 10
miotacz plomieni

ja oglądam po raz 100 teraz na tv:)ale nigdy nie pamiętam który to odc:)

Kinomaniaczka_tvd

Hej, wydaje mi się, że był to odcinek Oblicza zła, ale nie jestem w 100% pewna. (ale raczej, tak, gdyby jednak nie to i tak odcinek ten moim zdaniem wart zobaczenia, polecam)

ocenił(a) film na 10
Anastazja315

dziękuję:)

miotacz plomieni

bo to jest jeden z tych starych odcinków, tyle że różnie je wydawali. Wpierw był serial (Kroniki) potem z 44 odcinków zmontowali 22 filmy, które wydawali na VHS i w TV a po jakimś czasie (bodaj właśnie w 2008) wydali wszystkie 22 filmy na DVD...

ocenił(a) film na 10
Wookie_LG

ciężko się połapać hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones